Sinegram BETA %67
Anne izle

Anne izle

Seyirci Oyu:
9.7 10 6 (6 kişi oy verdi)
Film Türü
:
Oyuncular
:
-
Yapım Yılı
:
2013
Yönetmen
:
-
Süresi
:
100 dakika
Orijinal Adı
:
Mama
Senarist
:
-
Ülke
:
Kanada
IMDb Puanı
:
6.2
 
 
Alternatif Linkler
İnternet bağlantınızda sorunlar var
Sakin olun ve sadece bekleyin. Bağlantınız düzeldiğinde filminiz otomatik olarak oynatılmaya devam edecektir.
Video hazırlanıyor, lütfen bekleyin..
0:00:00
1:40:00
Anne
  • OYNATMA HIZI
  • 0.5x
  • 1x
  • 1.5x
  • 2.5x
  • KALİTE
  • 720p
  • 360p
Hatalı alternatifi seçiniz
Sorun nedir?
 

Anne film konusu; Anne ve babaları öldürüldüğü gün ormanda ortadan kaybolan iki küçük kızın. Yıllar sonra bir ormanda bir kulübenin içinde yalnız başlarına şans eseri bulunan küçük kızlar. Kendilerini yıllardır deli gibi arayan amcalarının yanında yeni bir hayata başlamak için, Amcaları Lucas (Nikolaj Coster-Waldau) ve kız arkadaşı Annabel (Jessica Chastain) bu iki kız kardeşi yanına alırlar ve sonra evlerine misafir ederler.

Ama sadece küçük kızları mı misafir olarak aldıklarını zannederken zaman geçtikçe evde sadece küçük kızlar değil hiç olmadık bir misafir de yer almaktadır. Annabel çocukları normal bir hayata alıştırmaya çalışırken, evlerinde bir kötülüğün var olduğundan iyiden iyiye emin olmaya başlar. Kız kardeşler travmaya bağlı stres mi yaşamaktadır düşünürken asıl gerçek ortaya çıkar kötü bir varlık kızların peşinden gelmişti macera dolu saatler başlamışı artık. Bu kötü varlıktan kurtulabilecekler mi? 

Kayıp kızlar bunca yıl tek başlarına nasıl hayatta kalmışlardır? Bu içinden çıkılmaz soruların cevabı nedir. Kanada ve ispanya filmi olan, gerilim korku içerikleri olan film 100 dakika sürmektedir. Yönetmenliğini Andres Muschietti, oyuncu kadrosu ise; Jessica Chastain, Nikolaj Coster, Waldau, Megan Charpentier, Pamela Farrauta, Daniel Kash senaryo; Anders muschietti, Niel Cross, Barbara Muschietti yapımcılığını; Guillermo Del Toro, J. Miles Dale yapmaktadır.

Anne Filmini Nasıl Buldun?
Anne Film İzleyenlerden Eleştiriler
  • Olumlu
  • Olumsuz
Olumlu 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumlu eleştiri yok.
Olumsuz 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumsuz eleştiri yok.
Anne İzleyici Yorumları

Benzer Filmler

En Çok Beğenilen Filmler

Hepsi
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte sinegramnet@gmail.com adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.