Sinegram BETA %67
Akrep Kral 4 Güç Peşinde izle

Akrep Kral 4 Güç Peşinde izle

Seyirci Oyu:
9.8 10 4 (4 kişi oy verdi)
Film Türü
:
Oyuncular
:
-
Yapım Yılı
:
2015
Yönetmen
:
-
Süresi
:
105 dakika
Orijinal Adı
:
The Scorpion King The Lost Throne
Senarist
:
-
Ülke
:
Amerika Birleşik Devletleri
IMDb Puanı
:
4.3
 
 
Hatalı alternatifi seçiniz
Sorun nedir?
 
Akrep Kral 4 Güç Peşinde Film Açıklaması
Akrep Kral 4 Güç Peşinde film konusu, Mathayus isimli bir savaşçı, Kral Zakkaur tarafından önemli bir görevle görevlendirilir. Bu görevde yanlız değildir Kral çok sevdiği ve çok güvendiği bir arkadaşıyla Drazen ile gönderir onu. Bu önemli görevde Mathayus, Drazen tarafından oynanan oyunun içinde bulur kendini ve ölümle karşı karşıya gelir.

Kurtulur ve intikamını almak ister Mathayus. Mathayus' un tek görevi Drazenden intikam almak değildir ve aynı zamanda Antik dönemlerden kalan bir güce ulaşıp kötülükleri ortadan kaldırmaya çalışacaktır. Drazenin ihanetine uğrayan Mathayus' a yardım edecek olanlar ise artık değişmiş ve Valina ile babasının yardımlarıyla amacına ulaşmaya çalışacaktır.

Akrep Kral 4 güç peşinde sizlere hem macera hem aksiyon hem de fantastik sahnelerle gelen bir filmdir. Pek çok filmde buluşturulan bu üç temanın farkını filmi izlediğinizde anlayacaksınız.  "sinegram1.com ekibi sizlere iyi seyirler diler."

Akrep Kral 4 Güç Peşinde Filmini Nasıl Buldun?
 • Efsoydu!
  15%
 • Koptuk!
  0%
 • Bayıldım!
  15%
 • Bayağı İyi!
  29%
 • Ben Şok!..
  0%
 • Bu Ne Ya..
  29%
 • Hiç Olmamış
  15%
Akrep Kral 4 Güç Peşinde Film İzleyenlerden Eleştiriler
 • Olumlu
 • Olumsuz
Olumlu 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumlu eleştiri yok.
Olumsuz 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumsuz eleştiri yok.
Akrep Kral 4 Güç Peşinde İzleyici Yorumları
Filmi ilk sen yorumla!
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte sinegramnet@gmail.com adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.